Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zobacz również

O nas

Firma MBprojekt powstała w roku 2013, jednak jej korzenie sięgają roku 2002. MBprojekt to nowa inicjatywa, która ma na celu permanentny rozwój w opraciu o doświadczenie firmy KOMPLEKS-PROJEKT Bogdan Ślusarczyk. Głównym zakresem działalności firmy jest projektowanie elewacji szklanych, kompozytowych, ceramicznych i innych w oparciu o istniejące na rynku systemy. MBprojekt podejmuje się także działalności usługowej w zakresie doradczym, nadzorczym, opiniującym, obliczeniowym i wykonawczym.
W odpowiedzi na coraz większe zapotrzebowanie na nowatorskie, skomplikowane i proekologiczne rozwiązania w budownictwie oraz na wciąż rosnące wymagania stawiane nam przez  zmieniające się prawo budowlane chętnie podejmowaliśmy  i wciąż podejmujemy współpracę z systemodawcami, architektami i wykonawcami wykorzystując zdobyte wieloletnie doświadczenie i otwartość na nowinki technologiczne.  
W przeciągu minionych lat (jako firma KOMPLEKS-PROJEKT Bogdan Ślusarczyk) mieliśmy i mamy przyjemność współpracować z wieloma znaczącymi na rynku dużymi firmami z branży aluminiowo-szklanej i biurami architektonicznymi. Byliśmy i jesteśmy również otwarci na współpracę z małymi firmami wykonawczymi oraz ze zleceniodawcami indywidualnymi. Na naszej liście realizacji znajdują się zarówno duże i prestiżowe projekty, jak i małe realizacje projektowe i projektowo-wykonawcze, np.: ogrody zimowe, zabudowy basenów, balkonów, świetliki, daszki, balustrady. W przypadku zleceń od osób prywatnych służymy również pomocą koncepcyjną, projektową, wykonawczą, doradczą i nadzorującą w danym zakresie. Firma MBprojekt zajmuje się również pracami mającymi na celu weryfikację i koordynację projektów branżowych oraz  uczestniczy w procesach reklamacyjnych celem ustalenia przyczyn występujących wad, co skutkuje sprawozdaniem opiniującym.  
Wykonujemy obliczenia statyczne wszelkiego rodzaju konstrukcji i  szkła. Pracujemy na licencjonowanych programach graficznych i obliczeniowych. Ściśle współpracujemy z doświadczonym i liczącym się w branży budowlanej konstruktorem i rzeczoznawcą budowlanym o nieograniczonych uprawnieniach budowlanych w zakresie projektowania i wykonastwa. Nasza firma jest ubezpieczona od błędów projektowych. W razie konieczności nasz zespół projektantów współpracuje od wielu lat  z zaprzyjaźnionymi i sprawdzonymi projektantami branżowymi, co gwarantuje nam dużą elastyczność i szybkie tempo pracy przy dużych realizacjach.
Wszystkich zainteresowanych współpracą zachęcamy do kontaktowania się z nami. Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania.